• Новак
Нови 2017 Летни фармерки за момчиња Бебе Момчиња Фармерки Панталони Дизајнер Деца Jeanchildren е фармерки Панталона 2-8T

Нови 2017 Летни фармерки за момчиња Бебе Момчиња Фармерки Панталони Дизајнер Деца Jeanchildren е фармерки Панталона

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
jumpingbaby
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Теле-должина
Декорација:
Шема
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Џебови
Одговара Тип:
Слаби
боја:
Сина

Со стоката дадена додека купуваат