• Новак
  • -45 %
УДОБЕН ДЕЦА Лето новодојдени Дете Плажа Сандали Чевли Мода Рамен Со Момчиња Деца Сандали Чевли За Малку Момчиња Чевли Сандали

УДОБЕН ДЕЦА Лето новодојдени Дете Плажа Сандали Чевли Мода Рамен Со Момчиња Деца Сандали Чевли За Малку Момчиња

DEN 432.00
DEN 785.28

Достапност
Достапно за нарачка

1. Нарачки ќе бидат превозот навремено во 48 часа по вашата исплата потврди(72 часа за време на промоцијата/празници);
2. Време на испорака варира во зависност од земјата и курирска служба. Генерално доставени во рок од 60 работни дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Големината
Сиромашните фитинг чевли може да го оштети нозе. Бидете сигурни дека постои простор за пети да шаване малку.
Најдете вашата совршена големина со нашите големина на табелата подолу.
(На пример, големината 5 обично укажуваат на нозе за 13 cm, ако нозе за 12.8 см, со цел големина 5 ве молам.)
Големина 9 = Внатре 16 cm = Код 26 Големина 9.5 = Внатре 17 cm = Код 27 Големина 10 = Внатре и 17,5 см = Код 28 Големина 11 = Внатре 18cm = Код 29 Големина 11.5 = Внатре 18.6 cm = Код 30 Size 12 = Внатре 19.1 cm = Код 31 Големина 13 = Внатре 19.8 cm = Код 32 Големина 1 = Внатре 20.6 cm = Код 33 Големина Од 1,5 = Внатре 21.3 cm = Код 34 Големина Од 2,5 = Внатре 22 cm = Код 35 Големина Од 3,5 = Внатре 22.5 cm = Код 36
Совети : 1. Обично, во должина = нозе должина(пета до пети) + (0.5~1)cm; 2. За референца, RU големина +2 = CN големина, ЕУ големина + 1 = CN големина . 3 . Броеви на стапалата за повикување само, а Не вистинската големина, по сите?

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 1.5, 2.5, 3.5, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Возраст Опсег:
32M,6T,33M,31M,35M,9T,3T,4T,34M,7T,8T,5T
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
УДОБЕН ДЕЦА
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Сандала Тип:
Гладијатор
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Синтетички
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Со стоката дадена додека купуваат