• Новак
1 Buc Желе Лепак Молив Случај Симпатична Цртан Филм Мачка Молив Кеси Студентите Пенкало Случај Kawaii Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

1 Buc Желе Лепак Молив Случај Симпатична Цртан Филм Мачка Молив Кеси Студентите Пенкало Случај Kawaii Канцелариски

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Желе Лепак.
Големина : 17*8.5 cm.
Пакување Број : 1 PCS.
Прирачник за мерење, можеби 1-2 см грешка.
Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Спецификацијата

Тип:
Молив Случај
Новина:
No
категорија:
Молив Случај
Големина:
17*8.5 cm
Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
9902176-79
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Материјал:
Желе лепак

Со стоката дадена додека купуваат