• Новак
  • -42 %
12PCS/МНОГУ.DIY божиќ копчето гарланд занает колекции Модел за градење колекции Почетокот на едукативни играчки Градинка уметности и занаети ОЕМ

12PCS/МНОГУ.DIY божиќ копчето гарланд занает колекции Модел за градење колекции Почетокот на едукативни играчки

DEN 643.00
DEN 1108.32

Достапност
Достапно за нарачка


Freeshipping 12pcs/многу од Кина пост воздух mail DIY рачно изработени божиќ копчето гарланд,копчето занаети. Божиќ занаети.Почетокот на едукативни играчки,Божиќ играчки.Деца diy Материјал : пластични копчето + лента може да се направи 12 компјутери гарланд. Заврши големина : 10 x 17cm
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.
6.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн.
7.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни увозни царински давачки и даноци од вашата земја царината,овие дополнителни трошоци треба да се плати кога ќе се соберат на пратката.
8.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.
9.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.ева производи.чувствував производи.и сите занает колекции за вас.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.

Спецификацијата

Предупредување:
3 до
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY
Бренд Име:
YHCRAFTS
Скала:
1
Број На Модел На:
Нормално
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Копче
Количината на Предмети во Собата:
12
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
боја:
Повеќе
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат