• Новак
2 ПАРЧИЊА Универзална 4 4.3 4.5 4.7 5 5.3 5.5 5.7 Калено Стакло Екран Заштитник За Blaupunkt Blu Bluebird Цреша Мобилен

2 ПАРЧИЊА Универзална 4 4.3 4.5 4.7 5 5.3 5.5 5.7 Калено Стакло Екран Заштитник За Blaupunkt Blu Bluebird Цреша

DEN 87.36

Достапност
Достапно за нарачка


Известување!!!
1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ) не може да се следи, обично се потребни околу 15-50 дена да се пренесува.
2.Ако сакате Со следење, ве молиме изберете превозот начин "Ali Express Saver Превозот" Или " Ali Express Стандард за Испорака ", но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2 ПАРЧИЊА Универзална 4" 4.3" 4.5" 4.7" 5" 5.3" 5.5" 5.7" Калено Стакло Екран Заштитник ве Молиме потврдете го вашиот телефон големина на екранот пред да го купат!
Ние само се обезбеди стандардна големина на калено филм!
Ве молиме изберете соодветна големина ти треба
(1) 4.0 инчен : 11.5 cm* 5.6 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.55 cm) (2) 4.3 инчен : само 11,6 cm* 5.8 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.95 cm) (3) 4.5 инчен : 12.5 cm* 6.05 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.95 cm) (4) 4.7 инчен : 13.2 cm* 6.35 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.9 cm) (5) 5.0 инчен : 13.6 cm* 6.6 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.75 cm) (6) 5.3 инчен : 14.2 cm* 6,9 см (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.9 cm) (7) 5.5 инчен : 14.7 cm* 7.16 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.9 cm) (8) 5.7 inch : 14.9* 7.3 cm (Дупка Длабочина како во слика покаже 0.95 cm) Тема : Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој),, лесен за чистење. Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло. Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9 H,Тоа е 9 пати посилно од обична чаша, па остри предмети не може да го изгребат prrtective филм. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир. Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мала опасност делови, побезбеден отколку други производи од стакло. Тоа е животната средина пријателски, без лепак. Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија доказ, анти-отпечатоци Забелешка : Ако меурчиња се заробени под филм, се обиде да ги отстрани почетокот од центарот.Мали меурчиња треба да исчезне во рок од 1-2days. Пакет Вклучувајќи : 2 x Калено стакло екран заштитник 2 x Чистење на Комплет

Спецификацијата

Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Lulumi
Материјал:
калено стакло
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки
забелешка 1:
Ве молиме потврдете го вашиот телефон големина на екранот пред да го купат!
забелешка 2:
Ние само се обезбеди стандардна големина на калено филм!
Modle 1:
ЗА Лета Philips Zopo XOLO Wileyfox Wiko Водафон
Modle 2:
ЗА Vertex Venso UMI Ulefone Uhans ThL Остриги
Modle 3:
ЗА Oukitel Портокал Nous Nomu Магија Just5 Jinga
Modle 4:
ЗА IUNI Gigaset Garmin Explay Elephone effire
MODLE 5:
ЗА DEXP Digma Senseit Doogee Cubot Coolpad
MODLE 6:
ЗА Bravis BQ Bluboo BLU Blackview Ковчегот Archos

Со стоката дадена додека купуваат