• Новак
Dower Мене Нов Заден Капак Налепница На Капакот На Батеријата Лепило Лепак За Xiaomi Mi Забелешка 2

Dower Мене Нов Заден Капак Налепница На Капакот На Батеријата Лепило Лепак За Xiaomi Mi Забелешка 2

DEN 47.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Xiaomi Забелешка 2 Квалитетот : Оригиналниот Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакет Вклучува :
1 buc x Задниот Капак Налепница на Капакот на Батеријата Лепило Лепак За Xiaomi Mi Забелешка 2 Производ Фотографии :
Пратката:
А) да го Прифати Пад на Превозот : ве Молиме имајте во предвид "Капка превозот" и да го потврди испорака, адреса и телефонски број по цел.
Б) време на Испорака :
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 48 часа.
2.By Воздухот mail : Генерално,за 15-45 работни дена(Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено,околу 5-10 работни дена
В) Добиете Предмети :
Ако не сте добиле објектот на време,ве молиме контактирајте со нас слободно преку е-маил.Нормално,вашиот e-mail ќе биде одговори со 24 часа.
Г)Превозот со начинот и условите на :
1.Меѓу националните регистрирани Воздух Mail
Азија Земји : 7-12 работни дена
САД/Австралија : 8-15 работни дена
Европа : 10-20 Работни дена
Јужна Америка : 15-25 работен ден
2.DHL & ПРОЗОРЦИ : 4-6 работен ден
EMS : 6-8 работни дена.
3.Answer : ___________________________ Note :
а) Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава detemine што овие addtional трошоци ќе се посвети на наддавање/купување.
в)Снабдувачот го задржи правото за Промена на Превозот methord accorking на посебна ситуација на трансакцијата. Плаќање :
а) прифатат Плаќање : со Кредитна Картичка,Зачувам и други начини на плаќање mothod.
б)Целосно плаќање мора да бидат примени во рок од 5 дена по цел.
Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако имате било какви проблеми на miking плаќање.
Се враќа и Гаранции :
а) да ја прифатиме еден изменувач или рефундирање во рок од 3 дена(само затоа што предметот не функционира добро и тоа се врати мора да биде во оригинална состојба, како што се испратени до вас.
б)Гаранцијата не го покрива за несреќа,вода,abouse или други hunman грешка предизвикување на производот штета.Купувачот ќе ги сноси сите трошоци кога делови замени.
Повратни информации & Контакт со нас на :
а)Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
б)ако сте satified со купувањето,ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(НСД) на 5 Please контактирајте со нас пред да ни остави Неутрален/Негативни повратни информации,ние секогаш ќе се обиде најдобро за 100% задоволството на клиентите.
в)доколку не сте satified со купувањето,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми пред да ја напушти која и негативни повратни информации.
г) не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето ,ние сме посветени да ви се 100% задоволството на клиентите,Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде повеќе попуст.

Спецификацијата

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
ЗА Xiaomi mi Забелешка 2
Тип На Производ:
Налепници
Модел:
за Xiaomi Забелешка 2
квалитет:
оригиналниот
Тип На Производ:
Diy декорација

Со стоката дадена додека купуваат