• Новак
  • -10 %
2 парчиња Стакло За Samsung Галакси Core 2 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси Core II Core2 G355H Дуа G355

2 парчиња Стакло За Samsung Галакси Core 2 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси Core II Core2

DEN 129.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња Стакло За Samsung Галакси Core 2 Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси Core II Core2 G355 H Дуа G355

Спецификацијата

боја:
Транспарентна
Материјал:
За Галакси Core II
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел На Samsung:
s5 мини
Тврдост:
9H
Функција:
HD, Анти-отпечаток, Анти-Нула
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси Core 2 Калено стакло
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Галакси Core 2 Screen Protector
Компатибилен Модел 3:
За Samsung Галакси Core 2 Калено стакло
Компатибилен Модел 4:
За Samsung Галакси Core 2 Екран Заштитник Филм
Компатибилен Модел 5:
За Samsung Галакси Core 2 Калено Стакло 9H

Со стоката дадена додека купуваат