• Новак
  • -30 %
10Pcs Сјајни 9H Транспарентен Екран Заштитник За Алкател Еден Допир Идол 3 4.7 5.5 C5 C7 C9 Pixi 3 Вистинска Калено Стакло HD Филм

10Pcs Сјајни 9H Транспарентен Екран Заштитник За Алкател Еден Допир Идол 3 4.7 5.5 C5 C7 C9 Pixi 3 Вистинска

DEN 443.00
DEN 633.12

Достапност
Достапно за нарачка

10 Pcs Сјајни 9 H Транспарентен Екран Заштитник За Алкател Еден Допир Идол 3 4.7" 5.5" C5 C7 C9 Pixi 3 Вистинска Калено Стакло HD Филм
Карактеристики :
1. Состојба : 100% Сосема Нов.
2. Флексибилност во комбинација со оптички филм.
3. Зајакнување на интензитетот на баферот стакло заштитна фолија.
4. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност, и боја никогаш не се менува.
5. Ултра тенко стакло.
6. Напредни Силиконски слој, Nanostructured Слој, Калено Стакло, Силиконска Обвивка.
7. Материјал : калено стакло.
Компатибилен Модел : За Алкател Еден Допир Идол 3 4.7" За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5" За Алкател Еден Допир Поп C3 4033 D За Алкател Еден Допир Поп C5 5036 За Алкател Еден Допир Поп C7 7040 7041 D 7041 X 7040 A За Алкател Еден Допир Поп C9 OT 7047 За Алкател ЕДЕН Допир Идол 2 II OT-6037 За Алкател Еден Допир Pixi 3 (3.5") 4009 4022 4023 За Алкател Еден Допир Pixi 3 (4.0") 4013 D,X,E За Алкател Еден Допир Подигнете / Pixi 3 4.5" За АЛКАТЕЛ Еден Допир PIXI 3 (5.0") 5015 X За Алкател Флеш 2 5"OT-6044 6042 Пакет се Вклучени :
10 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
10 X Сува Ткаенина За Чистење
10 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Спецификацијата

боја:
За Идол 3 47, За Идол 3 55, За Поп-C3 4033D, За Поп-C5 5036, За Поп-C7 7040, За C9 OT 7047, За Идол 2 II, За Pixi 3 35 4009, За Pixi 3 40 4013, За Pixi 3 45, За PIXI 3 50 5015X, За Блиц 2 50 6066
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Калено стакло Модел 1:
За Алкател Еден Допир Идол 3 4.7
Калено стакло Модел 2:
За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5
Калено стакло Модел 3:
За Алкател Еден Допир Поп C3 4033D
Калено стакло Модел 4:
За Алкател Еден Допир ПОП C5 5036

Со стоката дадена додека купуваат