• Новак
  • -24 %
За Xiaomi mi6 стакло екран заштитник калено стакло за xiaomi mi 6 стакло 9H 2.5 D заштитна guard за xiaomi 6 филм 5.15

За Xiaomi mi6 стакло екран заштитник калено стакло за xiaomi mi 6 стакло 9H 2.5 D заштитна guard за xiaomi

DEN 364.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


За Xiaomi mi6 стакло екран заштитник калено стакло за xiaomi mi 6 стакло 9 H 2.5 D заштитна guard за xiaomi 6 филм 5.15" MOFi оригинални калено стакло За Xiaomi mi6 БРЕНД 100% MOFi сосема нов и висок квалитет. Нема меурчиња Калено стакло без меурчиња по лепење. Повеќе додатоци за Xiaomi mi6 :
Почнувајќи од 2008 година, MOFi е водечки бренд за дигитални производи додатоци , доколку карактеристичните линии на водечките-работ на потрошувачите технологија усовршување на крајната мешавина на форма и функција.
PBH Мобилни Додатоци продавница е mofi бренд овластени трговците на мало.Добредојдовте на нашата продавница.Купување од нас, Ние ви нудиме одличен квалитет на производите .
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда освен празник . Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример,доколку наредбата не може да се брод во рок од 48 часа) ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок,и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздухот во Пошта Ред ќе имаат следење код, Логистика информации може да се провери на 17 track.net .
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме или Кликнете "Контакт сега" за да испратете барање директно до нашата порака центар или разговор со нас преку Trade Manager,PBH ќе ви одговори што е можно поскоро.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед .Ние ви посакам добредојде испратите убави слики од производи во повратни информации,споделување со пријателите ширум светот.Ако не сте задоволни со производот,ве молиме контактирајте со нас во времето,и да испрати порака прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот на ваше задоволство.

Спецификацијата

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Бренд Име:
Mofi
Модел На Телефон:
за xiaomi mi6
Превозот Пакет:
картонска кутија
ЛАК:
2.5 D
Тип:
Целосна Маска
боја:
Црна/Бела/Сино

Со стоката дадена додека купуваат