• Новак
Универзална Тешки Алуминиум Легура Велосипед Телефон Планината Велосипед Мобилен Телефон Носителот Застане за 3.5-6.5 инчи Мобилни Телефони

Универзална Тешки Алуминиум Легура Велосипед Телефон Планината Велосипед Мобилен Телефон Носителот Застане

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : Универзална велосипед планината телефон носителот Компатибилен со од 30-33 мм дијаметар handlebar Одговара за 3.5-6.5 инчи мобилни телефони Уникатен дизајн се обезбеди стабилна и да ги елиминираат вибрации 360 степени агол на гледање прилагодливи Лесно придава на најчестите велосипед се справи со бар Направени со висок квалитет на алуминиум. Спецификации : Боја : Црна/Црвена/Сино/Жолтите Тежина : 163g
Слика :

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
627
Магнетно:
No
Материјал:
Алуминиум Легура
полнач:
No
Употреба:
Велосипед
Бренд Име:
Lention
Има Звучник:
No

Со стоката дадена додека купуваат