• Новак
  • -5 %
30PCS/Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Samsung Галакси NOTE3 ЗАБЕЛЕШКА 3 N900 N9002 N9005 N9006 N9008 Полнење Штекер Џек Клупа

30PCS/Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Samsung Галакси NOTE3 ЗАБЕЛЕШКА 3 N900 N9002 N9005 N9006

DEN 567.00
DEN 597.12

Достапност
Достапно за нарачка


30 PCS/Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Samsung Галакси NOTE3 ЗАБЕЛЕШКА 3 N900 N9002 N9005 N9006 N9008 Полнење Штекер Џек Клупа
Потсетување : Не-оригинал
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Спецификацијата

дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Samsung Галакси NOTE3 Полнење Конектор
Компатибилен Бренд:
Samsung
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Тип:
USB
Is_customized:
Yes
компатибилен models1:
За Samsung N900 N9002 N9005 N9006 N9008 Полнење Порта

Со стоката дадена додека купуваат