• Новак
За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 A320F A520F A720F Екран на допир Digitizer Пред Glass екран на Допир Панел Замена + алатка

За Samsung Галакси A3 А5 О7 2017 A320F A520F A720F Екран на допир Digitizer Пред Glass екран на Допир Панел

DEN 228.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
*Тестирани пред превозот
*Направени од високо квалитетен материјал
*Компактен дизајн и лесна.
*Идеален за поправка или замена на вашиот скршен,
*Совршено одговара на обликот
*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
*Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет Се Вклучени :
*1 X Стакло Се Дигитализираат
*1 X слободни Алатки
За Samsung А3/A5/О7 2017

Спецификацијата

боја:
A3 2017 A320 Злато, A3 2017 A320 Црна, A3 2017 A320 Бела, А5 2017 A520 Злато, А5 2017 A520 Црна, А5 2017 A520 Бела, О7 2017 A720 Злато, О7 2017 A720 Црна, О7 2017 A720 Бела
Бренд Име:
kohuu
Број На Модел На:
A520F
Компатибилен Бренд:
Samsung
Екранот:
≥5
Тип:
Екран На Допир
Одговара:
За Samsung Галакси А5 2017 A520F См-A5200 A520H ДС G W
Fit1:
За Samsung Галакси О7 2017 A720F См-A720H W G DS
Fit2:
За Samsung Галакси A3 2017 A320F A320G См-A3200 A320W/H

Со стоката дадена додека купуваат