• Новак
  • -5 %
Висок Квалитет За Црвениот ми Redmi 4 Про Redmi4 / Премиер Hongmi 4 Про Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка Дел

Висок Квалитет За Црвениот ми Redmi 4 Про Redmi4 / Премиер Hongmi 4 Про Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј

DEN 885.00
DEN 931.20

Достапност
Достапно за нарачка


1. Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Xiaomi се под инспекција на нашиот професионален тим КК
2. Пакување : пакет за LCD е antistatic кеса, потоа го ставаат во меур торба или мала кутија
3. Време на испорака : 2-3 работни денови по вашата исплата расчисти
4. Производ модел : Ние можеме да им понуди на сите видови на резервни делови за мобилен телефон
5. Информации : Ние споделување на најновите информации за Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Xiaomi во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Пакет Содржина :
1 x екран на Допир digitizer со lcd дисплеј Собрание
1 x T5 со шрафцигер.
1 x T6 шрафцигер.
1 x отворање tools.
Answer : ___________________________ Note :
а. Алатки биле испратени како подарок , ние може да ви го гарантира 100% одговара на вашиот телефон ;
б. за повеќе од еден објект купување, само да дојде со еден сет на алатки. Без исклучок ;
в. Без инсталација настава , можете да најдете многу видеа на youtube
ПАКЕТ & ИСПОРАКА
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од надвор Што е можно поскоро. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА
Ние обезбедуваме 3 месеци ГАРАНЦИЈА за СИТЕ наши објекти. Ние сме уверени за квалитет за СИТЕ наши објекти
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ CHINAPHONEACCESSORIES
1 : Производи : имаме сите резервни делови и опрема за сите модели на мобилни телефони, лаптопи и таблет КОМПЈУТЕР
2 : Искуство : Ние имаме повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и додатоци за мобилни телефони. Ние, исто така, имаат повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и опрема за мобилен телефон на e Bay.
3 : услуга По : Ние обезбеди најдобра услуга по, секој проблем ќе се реши успешно и непречено, 100% задоволство да се гарантира.
4 : рок на Гаранција : Сите предмети се 3 месеци ГАРАНЦИЈА.
5 : Пакет : Сите предмети ќе бидат спакувани многу добро да се избегне оштетување.
6 : Брзина : објектот ќе биде испратена 2-3 работни денови по вашата исплата потврди.
Повратни информации

Спецификацијата

боја:
Црна, Бела, Златна
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Број На Модел На:
За Redmi 4 Про
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT

Со стоката дадена додека купуваат