• Новак
  • -6 %
Вистински Слушалка За Nokia Lumia 610 Слушалка За Уво 610 625 820 920 720 1020 N500 N600 N700

Вистински Слушалка За Nokia Lumia 610 Слушалка За Уво 610 625 820 920 720 1020 N500 N600 N700

DEN 86.00
DEN 91.20

Достапност
Достапно за нарачка


Ќе се купуваат Нови Вистински Слушалка слушалка за Уво
Компатибилен модел : Lumia 610 500 610 625 820 920 720 N500 N600 N700 1020
Ќе добиете ист како што е прикажано како слика.

Спецификацијата

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 610
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Со стоката дадена додека купуваат