• Новак
  • -30 %
Тестирани Полнење Порт USB Док Конектор Со Микрофон Микрофон Flex Кабел За Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 Замена на Делови

Тестирани Полнење Порт USB Док Конектор Со Микрофон Микрофон Flex Кабел За Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7

DEN 192.00
DEN 273.60

Достапност
Достапно за нарачка


100% Тестирани Полнење Порт USB Док Конектор Со Микрофон Микрофон Flex Кабел За Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 Замена на Делови Track No
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 Полнење Flex Кабел . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 Полнење Flex Кабел
Боја :

Спецификацијата

Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како pictrue
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Пакет:
без пакет
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет

Со стоката дадена додека купуваат