• Новак
За Висок Квалитет на Оригиналниот Компатибилен Beeline smart3 батеријата (општо) 2000mAh Замена на Делови

За Висок Квалитет на Оригиналниот Компатибилен Beeline smart3 батеријата (општо) 2000mAh Замена на Делови

DEN 203.52

Достапност
Достапно за нарачка


Сите батерии имаат во парк, може да бидат сигурни дека на купување на овој производ Продавница url : aliexpress.com/store/2943121

Спецификацијата

Оригинал или Не:
оригиналниот
Бренд Име:
UVR
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Капацитетот на батеријата(mAh):
1301mAh-1800mAh
Број На Модел На:
Beeline smart3

Со стоката дадена додека купуваат