• Новак
  • -5 %
За Sony Xperia М5 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка Pantalla E5603 E5606 E5653 Замена на Делови За Sony

За Sony Xperia М5 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка Pantalla E5603 E5606 E5653 Замена на Делови

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка

За Sony Xperia М5 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Со Рамка Pantalla E5603 E5606 E5653 Замена на Делови За Sony

Спецификацијата

боја:
Црна без рамка, Бела без рамка, со Црна рамка, Белата рамка со
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
GOODFIXOPP
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за Sony Xperia М5
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
SONY
Модел:
E5603 E5606 E5653
Функција:
LCD Дисплеј со Екран на Допир Digitizer Собрание
QC:
Тестирани еден по еден пред превозот
Функција:
за sony м5 екран lcd дисплеј
Големина:
5.0 инчен
Тип:
LCD Екран За Sony Xperia М5

Со стоката дадена додека купуваат