• Новак
  • -25 %
Antirr Висок Квалитет 4000Mah HB417094EBC батеријата за Huawei КОЛЕГА 7 MT7-TL10 MT7-CL00 паметен Телефон

Antirr Висок Квалитет 4000Mah HB417094EBC батеријата за Huawei КОЛЕГА 7 MT7-TL10 MT7-CL00 паметен Телефон

DEN 504.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет 4000 Mah HB417094 EBC батеријата за Huawei КОЛЕГА 7 MT7-TL10 MT7-CL00 паметен Телефон
Опис :
Компатибилен Телефон : за Huawei КОЛЕГА 7 MT7-TL10 MT7-CL00
Smartphon
Напон : 3.8 V
Capacit : 4000m Ah
Пакетот вклучува : 1 x Батеријата

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Huawei
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
antirr
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
HB417094EBC
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh

Со стоката дадена додека купуваат