• Новак
10pcs/Многу Оригинални Задниот Поклопец случај Замена За Nokia 640 Вистински Домување на Капакот на Батеријата со страната на копчето

10pcs/Многу Оригинални Задниот Поклопец случај Замена За Nokia 640 Вистински Домување на Капакот на Батеријата

DEN 1272.00

Достапност
Достапно за нарачка

10 Pcs/Многу Оригинални Задниот Поклопец случај Замена За Nokia 640 Вистински Домување на Капакот на Батеријата За Nokia lumia 640 со страна копчето
Карактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Nokia 640 Пакет : 10 PCSX Назад на Капакот на Батеријата
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Спецификацијата

боја:
Бела, Портокалова, Сина, Жолта, Зелена, Црна
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Број На Модел На:
за Nokia 640
Погоден модел:
за Nokia 640
Функција:
Батеријата На Задниот Поклопец+Лого
боја:
Портокал/Зелен/Црна/Бела/Сино/Жолтите
Главниот Екран Со Големина:
5.0 Инчи
квалитет:
А+++
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Со стоката дадена додека купуваат