• Новак
  • -5 %
Камерон Кинеско 2900mAh Батеријата BLP603 за OPPO R7S, R7SM, R7ST

Камерон Кинеско 2900mAh Батеријата BLP603 за OPPO R7S, R7SM, R7ST

DEN 866.00
DEN 912.00

Достапност
Достапно за нарачка

Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети aresold од многу брзо.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. :
BLP603
Спецификации :
Напон : 3.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.8
Капацитет : 2900m Ah / 11. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени. Ви благодариме. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар. Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) со Шведска пост/Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.88 mm
Камерон кинеско модел Бр.02 Пот
Димензија : 82.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи.
* Објектите се добро спакувани со opp вреќа и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.

Спецификацијата

Бренд Име:
Камерон Кинеско
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE,ДСП
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
КС-OPR720SL

Со стоката дадена додека купуваат