• Новак
  • -9 %
Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Leagoo Алфи 5 SF SC7731 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Leagoo Алфи 5 SF SC7731 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Бесплатен

DEN 305.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x Leagoo Алфи 5 Користените Телефонски Proximately Сензор Гума Ракав
Користи Телефон Proximately Сензор Гума Ракав За Leagoo Алфи 5 SF SC7731 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Спецификацијата

боја:
Црна
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Leagoo Алфи 5
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ebuydoor
Компатибилен Бренд:
Leagoo

Со стоката дадена додека купуваат