• Новак
Топла продаде Евтини! 2SK3479 K3479 транзистори ДА-263 нови

Топла продаде Евтини! 2SK3479 K3479 транзистори ДА-263 нови

DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница

Спецификацијата

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 3G/3GS,iPhone 5,iPhone 4
Број На Модел На:
2SK3479
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Со стоката дадена додека купуваат