• Новак
Vannego Замена Поправка Средината На Средината На Чинијата За Сервирање Рамка Рамки Домување Покритие За Nokia Lumia 530 N530 Средината Рамка

Vannego Замена Поправка Средината На Средината На Чинијата За Сервирање Рамка Рамки Домување Покритие За Nokia

DEN 296.64

Достапност
Достапно за нарачка

Vannego Замена Поправка Средината На Средината На Чинијата За Сервирање Рамка Рамки Домување Покритие За Nokia Lumia 530 N530 Средината Рамка Опис :
Тип на производ : Средината на чинијата за сервирање Рамка Рамки Домување
Погоден модел : За Nokia Lumia 530 N530
Пакет : 1 Pcs X Средината на чинијата за сервирање Рамка Рамки Домување Нашата Продавница Вистински Фото : Околу Превозот
Времето за испорака е за 15-45 работни дена. тоа може подолго време да се дојде до некои земји. на пример : Бразил. Јужна Америка. Африка земји.
1. предаден во рок од 5 дена и да се обезбеди патеката број.
2. Според вашата земја, 15-45 дена. повеќе од 60 работни дена не добиле, ние ќе рефундирање на пари за прво.
3. ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе го реши проблемот.
ако сакате да се знаат деталите на превозот цена, можете да не контактирате во било кое време.
За Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За Повратни Информации
1.Секоја повратна информација е доверба, поддршка. Голема љубов.
2. ако satisfyed со купувањето, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
3. ако не сте satisfyed со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
4. ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа се во работен ден, работат со вас, додека не се задоволни.

Спецификацијата

боја:
Црна
дизајн:
Бар
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Vannego
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 530 N530
Компатибилен Бренд:
Nokia
Карактеристики:
Средината На Чинијата За Сервирање Рамка Рамки Домување
испорака:
Бесплатна Испорака
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат