• Новак
  • -26 %
Висок Квалитет Надвор Надворешни Метрички Мерач Микрометар Machinist Мерење 0-25мм Топла Продажба

Висок Квалитет Надвор Надворешни Метрички Мерач Микрометар Machinist Мерење 0-25мм Топла Продажба

DEN 384.00
DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет Надвор Надворешни Метрички Мерач Микрометар Machinist Мерење 0-25мм Топла Продажба
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Боја-нога рамка цврст метал мерење лица Ratchet Спецификации : Поделба вредност : 0.01 Опсег : 0-25мм Резолуција : 0.01 mm Боја : сребро&црна Нето тежина : 200g Пакетот вклучува : 1 x Микрометар 1 x Клуч Белешки : Боја е случајно дадени! Ви Благодариме!

Спецификацијата

Бренд Име:
OUTAD
DIY Материјали:
Дрво
Точноста:
0.01 mm
Микрометар Тип:
Надвор Micrometers
Дисплеј Тип:
Аналогни
Број На Модел На:
ZK256500#
Опсег:
0-25мм

Со стоката дадена додека купуваат