• Новак
  • -18 %
Мини Дигитален Автомобил LCD Дисплеј Затворен Отворено Термометар 12V Возила 1.5 м Кабел Сензор

Мини Дигитален Автомобил LCD Дисплеј Затворен Отворено Термометар 12V Возила 1.5 м Кабел Сензор

DEN 303.00
DEN 369.12

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Автомобил Дигитални Внатре И Надвор Термометар 100% Сосема Нов Мерки и прикажува температурата(целзиусови степени) во вашето возило, како и температурата надвор Работи со 12 V возила Приклучоци во вашиот автомобил е запалка приклучок за полнач Smart црна обвивка го подобрува вашиот автомобил внатрешни работи LCD дигитален дисплеј, лесно да се чита Спецификации : Напојување : 12 V Обвивка во Боја : Црна LCD Боја : Сина Внатрешна Температура Опсег : -20℃~+70℃ Надворешна Температура Опсег : -50℃~+70℃ Батеријата : 1 x AG10 копчето Мобилен Батерија (Не се Вклучени) Димензија : 7.6x3.4x1.5cm/3x1.34x0.59"(Lx Wx T) Кабел Сензор Должина : 1.5 м Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Автомобил Внатре Надвор Термометар

Спецификацијата

Моќност Тип:
Никој
Стил:
Рачни
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
9A30086-BL
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Теорија:
Сензор На Температура На
Употреба:
Апарати за домаќинство
Дисплеј Тип:
Дигитални
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под

Со стоката дадена додека купуваат