• Новак
  • -30 %
200g x 0.01 g Мини Прецизност Дигитална Вага Џеб Случај Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит Тежина Електронски Ваги D1026

200g x 0.01 g Мини Прецизност Дигитална Вага Џеб Случај Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит Тежина Електронски

DEN 336.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


200g x 0.01 g Мини Прецизност Дигитална Вага Џеб Случај Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит Тежина Електронски Ваги D1026 Спецификации : Боја : сребро Капацитет : 200g/7.06 мл/1000ct/3087gn на Точноста : 0.01 g/0.001 мл/0.05 ct/0.1 gn Единици : g/мл/ozt/dwt/ct/gn/tl Auto Off : 30 секунди Екран : LCD со бекап светлина Моќ : ААА* 2 (исклучено) Ставки Вклучени Една 200g x 0.01 g Дигитални Скала Корисници упатство

Спецификацијата

Големина:
As Description
Капацитет:
200g
Тип:
Џеб Скала
Дисплеј Тип:
Дигитални
Напојување:
AAA x 2 (Не Вклучувајќи)
Точноста:
0.01 g
Број На Модел На:
D1026
Номинална Оптоварување:
200g

Со стоката дадена додека купуваат