• Новак
38khz MCU Учење Одбор IR-Далечински Управувач Инфраред Декодер за Протокол Далечински Управувач За Arduino .MP3 .MP4

38khz MCU Учење Одбор IR-Далечински Управувач Инфраред Декодер за Протокол Далечински Управувач За Arduino

DEN 28.80

Достапност
Достапно за нарачка


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
Пакет :
1 x IR-Далечински Управувач ( не содржат батеријата )

Спецификацијата

Број На Модел На:
010289
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
ОЕМ:
diymore

Со стоката дадена додека купуваат