• Новак
  • -5 %
PATA/IDE Да Serial ATA SATA Картичка Адаптер Конвертор За HDD DVD 40Pin 2.5 до 3.5

PATA/IDE Да Serial ATA SATA Картичка Адаптер Конвертор За HDD DVD 40Pin 2.5 до 3.5

DEN 71.00
DEN 74.40

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Сосема Нов,2.5" да 3.5" Лаптоп IDE Хард Диск HDD Адаптер
2.5 до 3.5 IDE Адаптер е работа со сите лаптоп IDE дискови како на пример, COMPAQ, Acer, Toshiba, Dell, IBM, Fujitsu, Sony и повеќе
Конектори :
Женски : Лаптоп хард диск 44-пински конектор
Машки : Десктоп IDE Хард Диск од 40-пински конектор.
Овој адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот 2.5" Лаптоп/Лаптоп HDD да 3.5" Desktop/PC лесно и брзо,и трансферот на податоци за да 2.5 инчен хард диск безбедно
Пакет Се Вклучени :
1 PC*2.5 HD да IDE 3.5 Хард Диск HDD Адаптер
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Спецификацијата

Број На Модел На:
40Pin 2.5 до 3.5
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Со стоката дадена додека купуваат