• Новак
  • -12 %
АЗ-8821 Термометар IP67 HACCP PTD Температура Метар Тестер Висока Аларм Прагот Програмабилни Одбројувачки Тајмер Функција

АЗ-8821 Термометар IP67 HACCP PTD Температура Метар Тестер Висока Аларм Прагот Програмабилни Одбројувачки Тајмер

DEN 13686.00
DEN 15552.00

Достапност
Достапно за нарачка


АЗ-8821 Термометар IP67 HACCP PTD Температура Метар Тестер Висока Аларм Прагот Програмабилни Одбројувачки Тајмер Функција

Спецификацијата

Бренд Име:
niusiwen
Стил:
Рачни
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Теорија:
температурата контролер
Број На Модел На:
АЗ-8821
Дисплеј Тип:
Дигитални
Употреба:
Внатрешна
Моќност Тип:
AAA Батерија
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Теорија:
температурата контролер
Употреба:
Внатрешна
Мерен Опсег:
-100~300 C(-148~572 F)
Резолуција:
0.01 C / F 0.01
Точноста:
+/-0.15 C
Темп. Време на одговор:
3 минути типична
LCD updater време:
секој втор
LCD големина на(mm HxW):
54x32.5

Со стоката дадена додека купуваат