• Новак
1.25 инчи Refracting Астрономски Телескоп Окуларот 31.7 mm Зенит Дијагонала Огледало

1.25 инчи Refracting Астрономски Телескоп Окуларот 31.7 mm Зенит Дијагонала Огледало

DEN 815.04

Достапност
Достапно за нарачка


1.25 инчи Refracting Астрономски Телескоп Окуларот 31.7 mm Зенит Дијагонала Огледало
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет на 1.25 инчи Refracting Астрономски Телескоп Зенит Дијагонала Огледало
Адаптер телескоп : Refractor телескопи
Адаптер окуларот : 1.25"
25.4 mm Интерфејс
Материјал : Оптичко Стакло и Пластика
Карактеристики :
Прифаќа 1.25" телескоп eyepieces
Го прави полесно да се движите на ноќта небо со телескоп
Корисно за refractor телескопи.
Производи Екранот
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука и сите поголеми creditcards прифатени од страна Alipay.
Плаќање е потребно да се изврши во рок од 6 дена од крајниот рок на вашиот купи.
Ако не се плати на време, ние може да не ветуваат ние ќе го задржи на објектот ќе понудата на залиха во секое време.
Секој проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Превозот :
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
Објекти на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиваат во рамките на 10-35 работни дена. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена или повеќе.
Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Повратни информации :
Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.
Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Ние се грижиме за нашите редовни клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..
Можете да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
Нашиот Бизнис Часа(Пекинг) :
8 : 30 A.М.-6 : 00 P.М. Пон-Петок
8 : 30 A.М. -12 : 00 П. М. Саб

Спецификацијата

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Зенит Дијагонала Огледало

Со стоката дадена додека купуваат