• Новак
  • -5 %
16*32 16x32 Dot Matrix Контрола Екранот Модул DIY Комплет Црвени, Зелени Dual-Боја за Контрола на LED Дисплеј Модул Електронски Забава за Полнење

16*32 16x32 Dot Matrix Контрола Екранот Модул DIY Комплет Црвени, Зелени Dual-Боја за Контрола на LED Дисплеј

DEN 373.00
DEN 392.64

Достапност
Достапно за нарачка

1. Опис.
1. Тоа е DIY комплет. Корисникот треба да заварување тоа.
2. Тоа е само dot matrix модул. Не постои контролор на ПХБ.Корисникот треба контролер за контрола на тоа како на Arduino,C51,AVR,STM32,MSP430,ПИК,РАКА.
3. Тоа може да прикаже зелена и црвена боја.
2. Компонента листата. 3. Шематски. Пакет се Вклучени : 1 x 16*32 16x32 Dot Matrix DIY Комплет Црвени, Зелени Dual-Боја за Контрола на LED Дисплеј Модул
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Спецификацијата

Број На Модел На:
16*32
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Со стоката дадена додека купуваат