• Новак
6200ZZ 2 Метал Штитови Длабоко Ритам Топката Имајќи 10мм x 30мм x 9mm

6200ZZ 2 Метал Штитови Длабоко Ритам Топката Имајќи 10мм x 30мм x 9mm

DEN 44.16

Достапност
Достапно за нарачка

Затворена со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација. Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и многу повеќе. Затворена со 2 метал штитови, еден штит од секоја страна, да се заштити поаѓајќи од прашина или било каква можна контаминација.
Најчесто се користи за електрични мотори, тркала лежишта, земјоделски, пренесување и многу повеќе.
Име На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи
Модел Бр. : 6200 ZZ
Внатре Дијаметар : 10мм/ 0.39"
Надворешен Дијаметар : 30мм/ 1.2"
Дебелина : 9mm/ 0.35"
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Материјал : Метал
Пакет Содржина : 1 x Длабоко Ритам Топката Имајќи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Спецификацијата

Број На Модел На:
DLCL

Со стоката дадена додека купуваат