• Новак
  • -10 %
100pcs DIN6799 M10 10мм Нерѓосувачки Челик E circlips задржувајќи прстен за шахти

100pcs DIN6799 M10 10мм Нерѓосувачки Челик E circlips задржувајќи прстен за шахти

DEN 129.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

DIN6799 10мм нерѓосувачки челик E circlips задржувајќи прстен за шахти
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница.
имаме бела и црна најлон пластични хексадецимален орев,која боја ти треба ,plaease ме остави порака.

Спецификацијата

Обликот:
Станот Заптивка
Број На Модел На:
10мм
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН

Со стоката дадена додека купуваат