• Новак
Throttel Тело За ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Mk4 Lupo Новата буба 1.4 1.4 16V

Throttel Тело За ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Mk4 Lupo Новата буба 1.4 1.4 16V

DEN 4559.52

Достапност
Достапно за нарачка

Throttel Тело За "ФОЛКСВАГЕН" Бора Caddy Голф Mk4 Lupo Новата буба 1.4 1.4 16 V

Спецификацијата

Број На Модел На:
036133062L
Тип:
Заклучување
Број На Модел На:
036133062L
Тип:
Throttel Тело
Автомобил Направи:
За ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Голф Mk4 Lupo Новата буба 1.4 1.4 16V

Со стоката дадена додека купуваат