• Новак
Внесувањето воздух Проток на Маса Метар Гумени Црева се Подигне За 89-95 4 Тркач/Собереш 3.0 L V6

Внесувањето воздух Проток на Маса Метар Гумени Црева се Подигне За 89-95 4 Тркач/Собереш 3.0 L V6

DEN 1871.52

Достапност
Достапно за нарачка

Внесувањето воздух Проток на Маса Метар Гумени Црева се Подигне За 89-95 4 Тркач/Собереш 3.0 L V6

Спецификацијата

Тип:
Вентили
Број На Модел На:
17881-65020
ОЕМ:
17881-65020
Автомобил Направи:
За 89-95 4 Тркач/Собереш 3.0 L V6
Тип:
Моторот Воздушен Доза Црево

Со стоката дадена додека купуваат