• Новак
16101 2RS 16101 ZZ Не-стандардни Топката Лежишта 12*30*8 мм ABEC-1 ( 2 Парчиња ) Имајќи

16101 2RS 16101 ZZ Не-стандардни Топката Лежишта 12*30*8 мм ABEC-1 ( 2 Парчиња ) Имајќи

DEN 271.68

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Драги мој пријател, добар ден~ Ова е не-стандардни лого , Модел Големина е : Внатрешен Дијаметар : 12 mm Надворешен Дијаметар : 30 mm Дебелина : 8 mm, За велосипеди тркала, мотор или специјална опрема, Квалитет на Одделение ABEC-1. Ве молиме бидете сигурни дека големина одговара на вашите барања. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања. Ако не можете да најдете лого што треба, Кажи ни, ние ќе се потрудиме да ве најдат.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Дијаметар:
16101-2RS, 16101ZZ
Бренд Име:
FUSHI
Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
16101-2RS 16101ZZ
Капацитет На Моторот:
не-стандардни
Структура:
Длабоко Жлебот
Премази:
Спречување на ' рѓа, Масло

Со стоката дадена додека купуваат