• Новак
1pcs MOCHU 7312 7312BEP 7312BEP/P6 60x130x31 7312-Б-TVP Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи MOCHU Висок Квалитет, Имајќи

1pcs MOCHU 7312 7312BEP 7312BEP/P6 60x130x31 7312-Б-TVP Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи MOCHU Висок Квалитет,

DEN 1000.80

Достапност
Достапно за нарачка


Аголна Контакт Лежишта Модел : 7312 BEP/P6 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 60 mm OD (надворешен дијаметар) : 130 mm Ширина/Висина/Дебелина : 31 mm Количина : Еден Имајќи Еднаков : 7312-Б-TVP-P6 Аголна контакт топката лежишта, еден ред
P6 ABEC-3 Прецизност Мечка ings
Б : 40° контакт агол
E : внатрешен дизајн Оптимизиран
P : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат со
P6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класа
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Спецификацијата

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
7312BEP/P6
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Со стоката дадена додека купуваат