• Новак
Минијатурни брз има настапувано трахеални заеднички POC10-01,10 мм да 1/8 права цевка заеднички, пневматски компоненти,воздух фитинг

Минијатурни брз има настапувано трахеални заеднички POC10-01,10 мм да 1/8 права цевка заеднички, пневматски

DEN 5087.04

Достапност
Достапно за нарачка


Број на модел : POC10-01
Течност Тип : Воздух, Вакуум
Tube Материјал : Најлон и Полиуретан

Спецификацијата

Бренд Име:
MIDCOOL
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
POC10-01
Течност Тип:
Воздух ,Вакуум
Негативниот Притисок:
10Torr
Температурата На Работа Опсег:
0~60
Заеднички цевка големина:
10мм

Со стоката дадена додека купуваат