• Новак
011318 нова жешка деца студент училиште торба патување ранец

011318 нова жешка деца студент училиште торба патување ранец

DEN 571.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Најлон
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат