• Новак
  • -31 %
Scione Мажи Жени Платно Ранец Мода Обичните Торба Мали Патување Ранци за Машки Женски Rucksack Училиште Кеси Mochila

Scione Мажи Жени Платно Ранец Мода Обичните Торба Мали Патување Ранци за Машки Женски Rucksack Училиште Кеси

DEN 1040.00
DEN 1507.68

Достапност
Достапно за нарачка


Превозот :
Вашата цел плаќање е по успешна, ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
Ние може да обезбеди (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) (e Packet) (e-ЕМС)(EMS и DHL) транспортни услуги.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 35-60 дена транзит време, бидејќи на времето потребно за различни земји не е исто.
e Packet : 15-35 дена транзит време.
e-ЕМС : 7-20 дена транзит време.
EMS : 7-20 дена транзит време .
DHL : 3-7 дена транзит време.
Тарифите, ние ќе го објави дарба и го прогласи за ниска цена да се намали или избегне царинските давачки. Но, ние не се претпостави давачки.Pls да не информирате кога ќе се направи нарачка.
Димензии & Бои :
1. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1 - 3cm во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
2. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Враќање & Размена Политика :
По приемот на стоката на купувачот да може да се применува за 15 дена да се вратат или замена, ве молиме да се осигура дека стоката не се оштетени и оригиналното пакување, купувачот треба да ги сноси од товар.
Ако тоа е наша одговорност, товар паѓа на товар на нас. На пример : да ја испратите на погрешна големина, или тоа е оштетена.
Ако тоа е одговорност на купувачот, товар на купувачот. На пример : изборот на погрешна големина и боја.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек(5stars)ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1 - 2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!Имајте пријатен ден.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Гроздобер
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Декорација:
Ремени,Занитвам
Број На Модел На:
мултифункционален ранец
Пол:
Унисекс
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
scione
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
НЕМА.:
JXY1254
за училиштето:
Студент Училиште ранец,Лаптоп ранец,Тинејџери Backpacl
училишен ранец:
Лаптоп ранец/лаптоп ранец
унисекс ранец:
men/мажи/жени/женски backpaks
Двојно Патент Торба:
рамо rucksack,schoolbags

Со стоката дадена додека купуваат