• Новак
  • -25 %
Dispalang Бренд Мажите Лаптоп Ранец Кул Волкот Печати Жените Училиште Кеси за тинејџери Животинско Лаптоп Ранец Bookbag Mochila

Dispalang Бренд Мажите Лаптоп Ранец Кул Волкот Печати Жените Училиште Кеси за тинејџери Животинско Лаптоп Ранец

DEN 1440.00
DEN 1919.04

Достапност
Достапно за нарачка


Dispalang Бренд Мажите Лаптоп Ранец Кул Волкот Печати Жените Училиште Кеси за тинејџери Животинско Лаптоп Ранец Bookbag Mochila

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Број На Модел На:
Училиште Кеси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
училишни ранци
Големина:
44x34x20cm / 17.3x13.4x7.9
Затворање Тип:
Патент
Тип:
студентите двојно торба
Стил:
децата книга кеси
Материјал:
900D СТП Оксфорд + Памук
Функција:
Лаптоп Ранец за 12,1314Инчи
Повод:
Надвор, Патуваат, Секојдневен,
Ling:
Полиестер
ремени :
Прилагодливи Ремени
Прегради:
2sides мрежа џебови за шише или чадор,1zipper џеб на предниот дел

Со стоката дадена додека купуваат