• Новак
  • -35 %
VEEVANV Мажите Гласник Кеси Мода Черепот Панк Отпечатоци Hangbags Мала Чанта Crossbody Девојки Рамо Кеси Училиште Поштарот Чанта

VEEVANV Мажите Гласник Кеси Мода Черепот Панк Отпечатоци Hangbags Мала Чанта Crossbody Девојки Рамо Кеси Училиште

DEN 363.00
DEN 559.20

Достапност
Достапно за нарачка


VEEVANV Мажите Гласник Кеси Мода Черепот Панк Отпечатоци Hangbags Мала Чанта Crossbody Девојки Рамо Кеси Училиште Поштарот Чанта
2 ПАРЧИЊА = Дополнителни 5% попуст
Бренд VEEVANV
Пакување На Polybag За Секое Парче
Материјал 600 D/СТП
Големина 20*6*25cm (см) Тежина 0.13 kg
Забелешка
1. Сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. 2. Ако сакате да се меша цел или купи голема количина, pls слободно контактирајте со нас, повеќе попуст ќе бидат обезбедени!
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
veevanv
Обликот:
Размавта
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Број На Модел На:
UFCCB01034
Шаблон Тип:
Геометриски
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Големина:
20*6*25cm
Тежина:
0.13KG
Акции:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Фабрика цена
Стил:
3D печатење Гласник Торба
квалитет:
Врвен квалитет
испорака:
Брза испорака
кориснички:
Повеќе од 200pcs

Со стоката дадена додека купуваат