• Новак
  • -47 %
Фото Торба Водоотпорен Платно Гроздобер Рамо dslr фото Камера Торба Случај За Nikon Канон LI-2009

Фото Торба Водоотпорен Платно Гроздобер Рамо dslr фото Камера Торба Случај За Nikon Канон LI-2009

DEN 1412.00
DEN 2664.00

Достапност
Достапно за нарачка


Фото Торба Водоотпорен Платно Гроздобер Рамо dslr фото Камера Торба Случај за Nikon Canon
Материјал : Cowhide вистинска кожа+Водоотпорен Платно
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин
Плаќање
1.Зачувам, T/T, western union се достапни. итн.
2.Сите плаќања треба да биде во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
3.Купувачот ќе биде одговорен за даночни или царински од нивната земја.
Превозот време
1. Кина пост воздух mail & Сингапур пост воздух mail време на испорака : 10-60 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, одмор, ќе доведе до одложување)
2. EMS време на испорака : 2-30 дена
Политика на враќање
1. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Но ние не прифаќаме враќање на стоката е по употребата, не се компензира за било вештачки штета.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail и краток опис на физичка слика дека испратени оштетена стока.
3. Ние ќе се справи со два дена откако си ја примил стоката известување, наплата само производ не е на располагање или да испратите грешка, да ги оштетат, купувачот е задолжено за враќање на ставката на превозот.
4. Ве молиме оставете малку боја разлика, Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,осветлување, позадини и др.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Број На Модел На:
Водоотпорен Платно dslr фото Камера торба
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
is_customized:
Yes
Објектот Тип 1:
Камерата dslr фото Гласник Кеси
Објект Од Тип 2:
мажите Водоотпорен платно спортски торби
Објектот Тип 3:
отворено патни торби
Големина:
17cmx12cmx20cm
Материјал:
Вистинска Кожа+Водоотпорен Платно

Со стоката дадена додека купуваат