• Новак
  • -49 %
Tidog корејски чанта Metrosexual Улична мода чанта

Tidog корејски чанта Metrosexual Улична мода чанта

DEN 1763.00
DEN 3456.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
МАТЕРИЈАЛ : СТП
ГОЛЕМИНА : ШИРОК : 35 CM ;МАКСИМАЛНА : 26 CM ;ДЕБЕЛИ : 3 CM
ТЕЖИНА : 0.6 KG

Спецификацијата

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Не Џеб,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
Tidog
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Повод:
бизнис
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој
Да се приспособат на големината на компјутер:
10 Инчи
применливи објекти:
младите
Стил:
Спојката
Торба начин:
рака
Материјали и технологија:
Втиснување
Подигнете дел тип:
Тешко да се
Затворен патот:
Zip fastener
Внатрешната Структура:
Мобилен телефон торба патент торба
Вреќи и кеси:
Во внатрешноста на чантата

Со стоката дадена додека купуваат