• Новак
  • -15 %
Првиот Слој на Кожа Кожен Паричник Масло, Восок Долго Паричникот Пари Клип Рака Торба Паричникот трговија на Големо Нови Мажите и Жените LS-8859

Првиот Слој на Кожа Кожен Паричник Масло, Восок Долго Паричникот Пари Клип Рака Торба Паричникот трговија на

DEN 775.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
2
Објектот Тежина:
100g
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Објектот Висина:
18.5cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Neweekend
Број На Модел На:
LS-8859
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
cowhide кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Должина:
9cm
Статија број:
8859
Материјал:
Вистинска Кожа
Cortical карактеристики:
Раководител слој cowhide
Клипот големина:
80% off
Пакет внатрешната структура:
Метежот, се менува и записи, лејн

Со стоката дадена додека купуваат