• Новак
X-Онлајн 040117 топла продажба човек градите торба мажите крстот тело торба

X-Онлајн 040117 топла продажба човек градите торба мажите крстот тело торба

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

X-Онлајн 040117 топла продажба човек градите торба мажите крстот тело торба

Спецификацијата

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Големина:
32*18*8cm

Со стоката дадена додека купуваат