• Новак
  • -49 %
LAOSHIZI LUOSEN Машки Вистинска Кожа Мали Паричникот Краток Мажите RFID Паричникот Карта Носителот Дизајн Вистинска Мека Кожа Висок Квалитет Чанта

LAOSHIZI LUOSEN Машки Вистинска Кожа Мали Паричникот Краток Мажите RFID Паричникот Карта Носителот Дизајн Вистинска

DEN 806.00
DEN 1581.12

Достапност
Достапно за нарачка


LAOSHIZI LUOSEN Машки Вистинска Кожа Мали Паричникот Краток Мажите RFID Паричникот Карта Носителот Дизајн Вистинска Мека Кожа Висок Квалитет Чанта
Опис : Бренд : Laoshizi luosen Боја : Кафена, Црна Материјал : Првиот Слој Крава Вистинска Кожа Големина на : 13.1*3*9 см (L x W x H) / 5.51*1.18*3.54 инч(L x W x H) Тежина : 90 g
100% Вистински Кожа Мажите Паричникот Првиот Слој Крава Вистинска Кожа за 100% Сосема Нов Голем Капацитет : 10 картичка,2 фотографија,1 монтажни монета џеб,50 лист хартија пари Изградена-во магнетни ленти и EMV чиповиСпречи RFID Кражба & Електронски Изберете Крадење, RFID ЗАШТИТЕНИ! Да ги користите секој ден да ги Заштити од неовластен RFID NFC и РАНЛИВИТЕ скенира, како што се наведува во медиумите Поддршка Пад на Превозот и прилагодени Најдобрите Подароци за вашето Семејство,пријатели,
Она што е RFID?RFID се однесува на идентификацијата на конкретните цели со радио сигнали и читање на податоци (кредитна картичка, банкарска картичка, лична карта, итн.)

За Пратката Превозот ќе се организира во рамките 1-3 работни дена по уплатата.Ние ќе прогласи вашиот производ како подарок ниска вредност за царинска јасно . Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент Политика за Наплата на Квалитетот Проблем : Ако објектот има дефект,штета,испратите погрешни објект или боја, решението е испраќање / реконструкција /попуст Превозот Проблем : не се примени, ако пратката е на пат, ве молиме почекајте трпеливо. Ако е изгубена и врати, ние ќе го препрати или наплата. Feedback Ако нешто се направи сте незадоволни или лути , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации ,ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот додека сте задоволни. Ако не сте задоволни со производот, ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде на сите пет ѕвезди добар фидбек.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Тежина:
90 g
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Висина:
5.15inch
Бренд Име:
LAOSHIZI LUOSEN
Објектот Ширина:
1.18 inch
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Должина:
3.54inch
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
Cowhide Вистинска Кожа
Број На Модел На:
MDL3582
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Вистинска Кожа Мали Паричник
Мала Чанта :
Краток Мажите RFID Паричник
rfid Паричник:
паричникот карта носителот
паричникот за мажи:
Мека Вистинска Кожа Чанта
Држачот На:
мажите паричници bifold
Паричникот човек:
мажите паричници со монета џеб
картата:
Мали Машки Паричник
Стил:
Европски и Американски Стил
Услуга:
Поддршка Пад на Превозот и ОЕМ
боја:
Кафеава, Црна

Со стоката дадена додека купуваат