• Новак
  • -20 %
1PC Мажите Класичната Писмо Шема Bifold Паричникот личност СТП Браун Кредит/Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Тенок Чанта Подарок #677230

1PC Мажите Класичната Писмо Шема Bifold Паричникот личност СТП Браун Кредит/Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот

DEN 196.00
DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
Боја : Кафена Материјал : Faux Кожа Големина Приближно : овие големина е за Азија Големина , може да одлучи на вашата големина од велика БРИТАНИЈА големина . 1 инч=2.54 см Големина на : 4.72*3.94*0.87 инчен Пакет : 1pc Љубезно Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи 's brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата 's фото и вистинскиот објект. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни.
Пакети
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент 's превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент". Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) ве Молиме да ни испратите порака ако ние не сме на интернет.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Ширина:
3.94 inch
Објектот Висина:
1inch
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Писмо
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
4.72inch
Објектот Тежина:
76g
Материјал Состав:
кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
кафен паричник
Бренд Име:
VALINK
Тип На Објект:
Паричникот
Име:
Бренд Нови
Количина:
1pc/многу
боја:
Браун
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат