• Новак
  • -45 %
Мажите кеси ранец Кеси 50 l торба Ранец ранец војска водоотпорен перница високо квалитетен моден викенд Патување ранец

Мажите кеси ранец Кеси 50 l торба Ранец ранец војска водоотпорен перница високо квалитетен моден викенд Патување

DEN 2558.00
DEN 4650.72

Достапност
Достапно за нарачка


Популарната ранец чанта воена ентузијасти мулти-функција тактички ранец 50 l mountaineering торба бесплатен превозот
Опис :
. Име : dual ранец
. Површината материјал : 1000 d Оксфорд водоотпорен енкрипција
. Материјали : најлон 420 d енкрипција
. Големина : 61 * ширина 30 * 30 цм дебели
. Капацитет : 50 l
. Нето тежина : 1.75 kg
. Лента : висок притисок, од најлон лента сила, со голема сила, без кршење, чувствувате добро.
Тока со : добро-познати брендови (ладно отпорни, отпорни на абење, во комбинација со мазна, домот)
. Zip : премиум бренд за исклучување на патентите
Боја : каки, ACU дигитални, КП во маскирна.. (како што се слики, тешко е да се избегне исклучување боја, може да бидат посветли или потемни, како што се чувствителни на боја ве молиме да ги стоки по консултации.)
. Функција : отворено торба, возење моите нешта, патна торба, mountaineering торба, удобен и издржливи.
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Буква,Ремени,Appliques,Синџири
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
торба за лаптоп 50L Мажите е една торба
Бренд Име:
D5Column
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Маскирна
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Името на:
Рамената торба за лаптоп
Големина:
бизнис/OL
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат на тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Капацитет:
50L Мажите е една торба
Се применуваат тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Капацитет:
36-55 Литарски

Со стоката дадена додека купуваат