• Новак
  • -16 %
Моден Јапонски Цртан филм Shingeki не Kyojin Напад на Титан Cosplay Ранец Schoolbag Патување Рамената Торба Бесплатен Превозот

Моден Јапонски Цртан филм Shingeki не Kyojin Напад на Титан Cosplay Ранец Schoolbag Патување Рамената Торба

DEN 1451.00
DEN 1727.52

Достапност
Достапно за нарачка


Моден Јапонски Цртан филм Shingeki не Kyojin Напад на Титан Cosplay Ранец Schoolbag Патување Рамената Торба Бесплатен Превозот

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
VVAOZU
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
Shingeki не Kyojin Cosplay Торба
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Отворете Џеб
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Други

Со стоката дадена додека купуваат